خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:12  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   45

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۵۵
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۸۸
روش های عجیب و غریب برای جوانسازی پوست!!


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

روش های عجیب و غریب برای جوانسازی پوست!!

درمان با نور آبی و قرمز،روش خون آشام،عصاره ی حلزون،ماسک خاویار، میکرونیدلینگ پوست سر و درمان با جفت جنین گوسفند از عجیب ترین روش هایی هستند که تابحال برای جوانسازی پوست استفاده می شوند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با توجه به اعلام نظر «هیات نظارت بر رفتار نمایندگان» درباره نطق «علی مطهری»، این نطق در چارچوب انجام وظایف نمایندگی شناخته شد و بنابراین اعلام جرم دادستانی تهران علیه وی بی‌اثر خواهد بود.

به گزارش «تابناک»، مطهری هشتم دی‌ماه سال‌جاری در نطق هفت‌دقیقه‌ای خود به مسائلی مختلفی اشاره کرد که بخشی از آن که به مسائل انتخابات سال 88 و بعد از ان مربوط است باعث واکنش‌های متفاوتی شد. علاوه بر اعلام جرم دادستانی علیه مطهری، مجلس چندین جلسه تحت تاثیر این سخنرانی قرار داشت و رئیس مجلس نیز در این باره اظهار داشت که نطق علی مطهری نماینده تهران فارغ از محتوای آن وجهی برای اعلام جرم علیه وی از سوی دادستانی نداشت.

طبق اصل 86 قانون اساسي «نمايندگان مجلس در مقام ايفاي وظايف نمايندگي در اظهار نظر و رأي خود كاملاً آزادند و نمي‌توان آنها را به سبب نظراتي كه در مجلس اظهار كرده‌اند يا آرايي كه در مقام ايفاي وظايف نمايندگي خود داده‌اند تعقيب يا توقيف كرد.»

همین اصل قانون اساسی و مقررات مربوط به آن دلیل اعتراضاتی است که در روزهای اخیر به اقدام دادستانی در اعلام جرم علیه مطهری مطرح شده است.

قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان که در ابتدای سال 91 به تائید شورای نگهبان رسید و برای اجرا ابلاغ شد، مصونیت نماین');" onmouseout="tooltip.hide();" >نظر هیات نظارت در مورد نطق جنجالی مطهری مشخص شد


در این کنفرانس خبری قهرمانانی نظیر ریوزا میندوراشویلی و گئورگی گوگشلیدزه حضور داشتند.

اما نکته جالب تر این که پسر الدار کورتانیدزه یعنی نودار کورتانیدزه در همین وزن در تیم ملی گرجستان کشتی می گیرد و رقابت پر و پسر در یک وزن در جهان کشتی بی سابقه خواهد بود.

کورتانیدزه برای اولین بار 21 سال قبل یعنی در مسابقات جهانی 1993 مدال نقره جهان را در رده بزرگسالان بر گردن آویخت و در المپیک آتلانتا پائین تر از رسول خادم و خادارتسف از روسیه به مدال برنز رسید. برنز مسابقات جهانی 1997 و برنز المپیک سیدنی دیگر مدالهای او بودند تا این که در سال 2002 برای اولین بار در تهران قهرمان جهان شد و در جهانی 2003 نیویورک بار دیگر بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

نقره سال 2005 آخرین مدال جهانی او در کشتی آزاد بود. 10 مدال طلا، نقره و برنز اروپا را هم باید به عناوین کوه عضله ای سالهای نه چندان دور کشتی جهان اضافه کرد.

پس از سال 2005، کورتانیدزه بارها از کشتی خداحافظی کرد اما بازگشت نا موفقی داشت و حتی در مسابقات جهانی کشتی ساحلی در سال 2009 هم اول نشد و نقره گرفت. سال 2009 آخرین باری بود که کورتانیدزه کشتی گرفت و پس از آن رئیس فدراسیون کشتی گرجستان شد اما حالا ');" onmouseout="tooltip.hide();" >بازگشت یک رئیس فدراسیون به تشک کشتی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com