خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:23  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۵۴
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۷۶
از مازراتی تا قایق تفریحی در شمال/ اموال قاچاقچیان موادمخدر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

از مازراتی تا قایق تفریحی در شمال/ اموال قاچاقچیان موادمخدر

هر ساله تعداد زیادی خودروهای لوکس، ویلا، آپارتمان، املاک و مستغلات از قاچاقچیان مواد مخدر کشف می‌شود؛ اموالی که سردرآوردن از سرانجام آن‌ها می‌تواند جالب توجه باشد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بودجه وزارت آموزش و پرورش نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است و جمع کل آن حدود 21 هزار میلیارد تومان است.

قاسم جعفری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس در خصوص بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال 93 اظهار داشت: بودجه این وزارتخانه نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است و جمع کل آن حدود 21 هزار میلیارد تومان است.

وی افزود: در میان ردیف‌های بودجه وزارت آموزش و پرورش، بیشترین افزایش ردیف بودجه به پرداخت حقوق کارکنان این وزارتخانه اختصاص داده شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگان مجلس نسبت به اختصاص بودجه مناسب به برخی بخش‌های وزارت آموزش و پرورش از جمله نوسازی، سرانه، سرانه مدارس شبانه‌روزی و ایاب و ذهاب مدارس روستا مرکزی دغدغه بیشتری داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بودجه سال 93، بودجه انقباضی است، اما به بودجه وزارت آموزش و پرورش با توجه به واقعیات موجود، توجه خوبی شده است.

جعفری با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش در سال آینده نیز با کسری بودجه مواجه است، عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های جدی نسبت به وزارت آموزش و پرورش و دیگر وزارتخانه‌ها، مدیریت و بهره‌وری صحیح از بودجه است.

وی اضافه کرد: متأسفانه یک تفکری که در جامعه و در بین برخی مسئولان کشور شکل گرفته، این است که اولین راه برطرف کردن مشکلات کشور در اعتبارت دیده می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: معتقدم که با تدبیر، مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح می‌توان از همین منابع اندک استفاده‌های بسیاری کرد و از مسئولان کشور نیز انتظار داریم به این موارد تو');" onmouseout="tooltip.hide();" >رضایت از بودجه تخصیصی به آموزش و پرورش

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com