خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:06  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   58

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۵۱
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۹۰
سیگار کشیدن در خیابان به سبک کره‌ای! +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

سیگار کشیدن در خیابان به سبک کره‌ای! +عکس

افراد سیگاری می توانند علی رغم ممنوعیت ها در این مکان ها سیگار بکشند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

کارشناس فوتبال گفت: با توجه به فشردگی مسابقات لیگ برتر امسال رفتار بازیکن‌ها پرخاشگر و غیر اخلاقی است.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: مسابقات لیگ برتر امسال به دلیل نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی 2014  برزیل با فشردگی خاصی برگزار شد و این کار باعث شد که کیفیت مسابقات لیگ کاهش پیدا کند و بازیکن‌ها رفتار‌های پرخاشگرانه و غیر اخلاقی را داشته باشند.

وی افزود: عملکرد تیم‌ها در این لیگ اصلاً در حد مطلوب نبوده و فشردگی‌ها باعث ایجاد استرس در بازیکن ها شد و بازیکن‌ها از ترس باخت سعی می‌کردند بیشتر نتایج را به تساوی بکشانند.

ذوالفقار نسب درباره اعتصاب بازیکن‌ها در بازی‌های لیگ بیان کرد: این اعتصاب‌ها بیشتر به کمبود بودجه است اما نمی‌توان در خصوص این اعتصاب‌ها نظری داد به هر حال باشگاه‌ها هم باید به تعهدات خودعمل کنندتا شاهد همچین اقداماتی ازسوی فوتبالیست‌ها نباشیم.

کارشناس فوتبال تصریح کرد: لیگ برتر امسال درمقایسه با سال‌های گذشته بسیار متفاوت و ضعیف است وبا توجه به نزدیک شدن به جام جهانی به جای آنکه بازیکن‌ها با انگیزه تر شدند روند اخلاقی و بازی هایشان سر نزولی داشته است.

وی در ادامه افزود: امسال  عملکرد تیم فولاد خوزستان به لحاظ کیفیت بازی‌ها به لحاظ فنی و جایگاه نسبت به سایر تیمها بهتر بوده است و تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان مسیرحرکتشان به سوی قهرمانی راحت‌تر است.

ذوالفقار نسب در پایان خاطر نشان کرد: تعطیلات لیگ بر روی بازیکن‌ها اثری نمی‌گذارد و بازیکن‌ها در باشگاه‌های خود تمرین انجام می‌دهند.');" onmouseout="tooltip.hide();" >یک مربی: رفتار بازیکنان لیگ‌برتر غیراخلاقی است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com