خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:29  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   48

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۲۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۰۹:۴۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۱۶۲
تیپ جنیفر لوپز با گوشواره های بزرگ و کش موی رنگی رنگی در کالیفرنیا+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

تیپ جنیفر لوپز با گوشواره های بزرگ و کش موی رنگی رنگی در کالیفرنیا+عکس

تیپ جنیفر لوپز در کالیفرنیا

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

دومین دور مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 در وین در سطح معاونین وزرای امور خارجه ایران و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پایان یافت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به وین ، دور دوم از مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 به ریاست سید عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه کشورمان و هلگا اشمید، معاون کاترین اشتون دقایقی پیش پایان یافت.

دور نخست مذاکرات ایران و 1+5 در وین با حضور محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه کشورمان  و کاترین اشتون ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حدود ساعت 13 به وقت تهران آغاز شد و به فاصله کمی از پایان آن دور دوم مذاکرات در سطح معاونین برگزار شد.

این دور از مذاکرات بعد از توقف برای صرف ناهار در هتل محل اقامت هیات ها از سر گرفته شد که دقایقی پیش این مذاکرات پایان یافت.

قرار است تا دقایقی دیگر مذاکرات دوجانبه ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 به صورت جداگانه آغاز شود.

تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان عصر روز گذشته وارد وین شد.

نخستین دور مذاکرات با حضور ظریف و اشتون برگزار شذ و ادامه مذاکرات و از دور دوم در سطح معاونین وزرای امور خارجه برگزار می شود.

ظریف و اشتون پیش از آغاز مذاکرات  و صبح امروز دیدار دو جانبه ای نیز داشتند.

این دور از مذاکرات دومین دور مذاکرات ایران و 1+5 است که در وین برگزار می شود . مذاکرات قرار است در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (27 و 28 اسفند ماه ) انجام شود.این مذاکرات در پی توافق ژنو با عنوان برنامه اقدام مشترک برای گام نهایی برگزار می شود تا دو طرف به یک راهکار نهایی برای حل پرونده هسته ای ایران دست یابند.

ایران اعلام کرده که در صورت حسن نیت طرف مقابل این امکان وجود دارد که طرفین ظرف 6 ماه و تا تیر ماه به توافق نهایی دست یابند. اجرای توافق نهایی ممکن است بیش از یک سال به طول بیانجامد.

بر اساس این گزارش در پی برگزاری اولین دور ا');" onmouseout="tooltip.hide();" >پایان نشست ایران و ۱+۵ در سطح معاونان
تمايل غول‌هاي نفتي و گازي

در اين زمينه روزنامه آمريكايي وال استريت ژورنال با اشاره به آغاز اجرايي شدن توافق هسته‌اي ژنو از سوي ايران و قدرت‌هاي جهاني از تمايل غول‌هاي اقتصادي از جمله غول‌هاي نفتي و گازي به ايران براي سرمايه‌گذاري خبر داده است. وال استريت ژورنال، با اشاره به اينكه هنوز فضاي ترديد و سوءظن در ميان سرمايه‌گذاران وجود دارد و كسي به درستي نمي‌داند كه اين توافق به انجام مي‌رسد يا نه، افزود كه اما تعديل تحريم، اميد به بازگشت شركت‌هاي بزرگ انرژي دنيا به ايران كه از بزرگ‌ترين ذخاير نفتي جهان برخوردار است را افزايش داده است.

موج سرمايه‌گذاران خارجي از دوبي به سمت ايران

در همين زمينه هم تسنيم از قول فايننشال تايمز نوشت موجي از سرمايه‌گذاران خارجي از دوبي به سمت ايران به راه افتاده‌اند تا فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در اين كشور را بررسي كنند. فايننشال تايمز نوشته: پروازهاي پرتعداد روزانه بين تهران و دوبي همواره شلوغ هستند. اما اين روزها، ايرانيان پس از سفرهاي كاري و خريد وقتي به كشورشان برمي گردند با تعداد زيادي از مسافران غربي و آسيايي كه كيف‌هاي كوچكي به دست دارند و عازم ايران هستند، همسفر مي‌شوند.اين مسافران، بخشي از موج جديد سرمايه‌گذاران خار');" onmouseout="tooltip.hide();" >تغيير مسير سرمايه‌گذاران از دوبي به ايران

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com