خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 01:21  به وقت تهران  مصادف با : 27, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   30

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۲۷
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۰۹:۴۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۱۲۸
هدیه جالب کایلی جنر به کودکانی که دارای شکاف روی لبهاشون هستند +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

هدیه جالب کایلی جنر به کودکانی که دارای شکاف روی لبهاشون هستند +عکس

کار خیر کایلی جنر

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

در روزهای پایانی سال 92 همچنان یکی از دغدغه های مهم مردم تورم، گرانی، ثبات اقتصادی و... می باشد. این در حالی است که در خرداد امسال که انتخابات برگزار شد، یکی از شعارهای مهم دولت آقای روحانی بهبود وضعیت اقتصادی کشور، کنترل تورم و بهبود رفاه مردم بود.

با این حال در شش ماه اخیری که از عمر دولت می گذرد همچنان دغدغه های مردم از لحاظ اقتصادی ادامه دارد و به طور وسیع انتظار سرعت بیشتر دولت برای ثبات اقتصادی کشور وجود دارد. در همین رابطه «تابناک» در گفت و گو با دکتر جمشید پژویان رئیس سابق شورای رقابت و اقتصاددان؛ وضعیت اقتصادی و عملکرد دولت در این شش ماه را مورد بررسی قرا داده است.

در ابتدا پژویان عنوان کرد، امسال سیاست های اقتصادی کشور را دو دولت اداره می کرد. بر این اساس نمی شود عملکرد دولت را به صورت واقعی ارزیابی کرد. اما به هر حال در امسال توقف هدفمندی یارانه ها و اصلاح نسبی قیمت ها متوقف شد. این توقف موجب شد که مجددا فاصله قیمت ها زیاد و خسارت جدی به اقتصاد ایران وارد کرد . در واقع اصلاح نسبی قیمت ها حرکت صحیحی بود که متوقف شد.

وی در ادامه گفت، هر چند که اشتباهاتی در اجرایی مرحله اول هدفمند کردن یارانه ها وجود داشته است، اما نباید این روند متوقف می شد. در کل به نظر می رسد که دولت برنامه مشخص و نقشه راه اقتصادی جدیدی نداشته است و عمدتا فقط به دنبال حل مسئله تحریم بوده است. در واقع بحث مذاکرات با (5+1) روی هر نوع سیاست گذاری اقتصادی و یا هر حرکت دولت سایه انداخته بود.
رئیس سابق شورای رقابت اضافه کرد، امسال دولت نتوانست تورم را کنترل کند. نمی دانم چرا بعضی ها فکر می کنند دولت تورم را کنترل کرده است. دولت هیچ کاری برای کنترل تورم انجام نداده است. دولت اگر کاری هم نمی کرد به همین شکل ثبات اق');" onmouseout="tooltip.hide();" >وقتی بنزین هم عامل فساد می‌شود
وزیر خارجه ترکیه از عادی سازی روابط کشورش با رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از المیادین، احمد داوود اوغلو وزیر خارجه ترکیه از عادی سازی روابط ترکیه و رژِم اسرائیل در آینده نزدیک خبر داد.

وی در مصاحبه‌ای با رادیو اسرائیل گفت: روابط ترکیه و اسرائیل به زودی به شرایط قبلی بر‌خواهد گشت.

داوود اوغلو تصریح کرد که عذرخواهی رژیم اسرائیل از ترکیه در پی ماجرای کشتی مرمره یکی از شروط ترکیه برای از سرگیری روابط با رژیم اسرائیل بوده است که محقق شده است.

وی همچنین درباره دریافت غرامت نیز گفت: مذاکرات در این باره مثبت بوده‌اند.

ترکیه و رژیم اسرئیل از متحدان استراتژیک هم در منطقه بوده‌اند که در پی حمله کاماندوهای رژِم اسرائیل به کشتی مرمره ترکیه در سال 2010 که حامل کمک‌های بشر دوستانه برای مردم غزه بود و کشته شدن شماری از اتباع این کشور روابط بین دو طرف به تیرگی گرایید.');" onmouseout="tooltip.hide();" >روابط ترکیه و رژیم اسرائیل عادی می‌شود

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com