خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:27  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   59

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۲۲
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۶ آبان ۹۵ ۲۰:۱۱
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۸۲
سردرد علیرضا خمسه در برنامه اکسیر! +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

سردرد علیرضا خمسه در برنامه اکسیر! +عکس

برنامه تلویزیونی «اکسیر» در قسمت جدید خود با حضور علیرضا خمسه به موضوع «سردرد» می پردازد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما از سلامت مرزبانان اطمینان کامل داریم و مطمئنیم که در خاک پاکستان قرار دارند به همین دلیل از دولت پاکستان درخواست کرده‌ایم که نهایت همکاری را برای آزادی این عزیزان انجام دهند.

محمدحسن آصفری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در جلسه امروز کمیسیون مسئله 5 مرزبان ایرانی ربوده شده مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگانی از وزارت کشور، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و ... حضور داشتند که در رابطه با اقداماتی که تاکنون برای آزادی این عزیزان انجام دادند سوالاتی پرسیده شد.
 
آصفری تصریح کرد: همچنین گزارشی از سوی نهادهای مربوط و پیگیری‌کننده در این رابطه به کمیسیون امنیت ملی ارائه شد و در حال پیگیری این مسئله هستیم.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ما از سلامت مرزبانان اطمینان کامل داریم و مطمئنیم که در خاک پاکستان قرار دارند به همین دلیل از دولت پاکستان درخواست کرده‌ایم که نهایت همکاری را برای آزادی این عزیزان انجام دهند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: اطلاعات موثقی نیز در رابطه با کشورهای عربی حمایت کننده از این گروهک تروریستی در اختیار داریم که در زمان مناسب آنها نیز باید پاسخگو باشند اما در وهله اول برای ما آزادی و سلامت مرزبانان  اهمیت دارد.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >بررسی وضعیت مرزبانان ربوده شده در مجلس

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com