خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 01:29  به وقت تهران  مصادف با : 27, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   44

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۱۸
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۶ آبان ۹۵ ۲۰:۱۱
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۱۵۹
اقدام بی شرمانه این زوج جوان در خیابان + عکس عروس و داماد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

اقدام بی شرمانه این زوج جوان در خیابان + عکس عروس و داماد

این مراسم اعتراض به قانون منع برهنگی در اجتماع است. هرکس حق دارد آنطور که دوست دارد وارد خیابان شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

بنیامین نتانیاهو جلسه هفته‌ای کابینه‌اش را با هشدار با غرب در زمینه ایران آغاز کرد. بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یک‌شنبه گفت: مذاکرات قدرت‌های جهانی با ایران این هفته از سر گرفته می‌شود. می‌توان گفت که تا این‌جا ایران بود که بدون این که چیز قابل توجهی را از دست بدهد، چیزی به‌دست آورده است. این کشور با لغو قابل توجه تحریم‌ها مواجهه شده و اقتصاد ایران در حال واکنش نشان دادن است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری اسراییل نشنال نیوز، نتانیاهو در ادامه مدعی شد: ایران علاوه بر آن به سیاست خصمانه‌اش هم در داخل و هم خارج از ایران ادامه می‌دهد. مثلا در خارج از ایران از دولت سوریه حمایت می‌کند که بدون حمایت ایران قادر به فعالیت نیست. ایران علاوه بر آن هم‌چنان به ارسال سلاح برای سازمان‌های تروریستی ادامه می‌دهد و هم‌چنان خواستار نابودی اسراییل است. ایران در عین حال به تحقیقات پیشرفته و توسعه سانتریفیوژهایش ادامه می‌دهد. ایران آماده نیست حتی یک سانتریفیوژ را از دست بدهد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بخش دیگری مدعی شد: سیاست اسراییل کاملا مشخص و در دو مسیر فعال است: اول افشا کردن سیاست خصمانه تغییرناپذیر ایران و دوم خواستار برچیدن شدن توانایی غنی‌سازی ایران. ایران برای مقاصد صلح‌آمیز به سانتریفیوژ نیازی ندارد.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >جوسازی‌ نتانیاهو پیش از آغاز مذاکرات ایران و 1+5

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com