خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 01:22  به وقت تهران  مصادف با : 27, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   28

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۰۹
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۶ آبان ۹۵ ۱۷:۰۲
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۵۱
جنایت هولناک به خاطر دختر مورد علاقه! + عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

جنایت هولناک به خاطر دختر مورد علاقه! + عکس

دو پسر جوان که پس از قتل، جسد قربانی خود را داخل کانال آبی انداخته بودند، در جلسه دادگاه، اتهام جنایت را به گردن یکدیگر انداختند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


خبرگزاری تسنیم: معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به مذاکرات اخیر ایران با ۱+۵ درباره مسائل هسته‌ای، گفت: موشک‌های بالستیک جمهوری اسلامی ایران از خطوط قرمز ما است و قابل مذاکره نیست.
printنسخه قابل چاپ

سردار محمد علی آسودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، با بیان اینکه مذاکرات با 1+5 فقط در موضوع هسته‌ای انجام می‌شود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری تنها اجازه ورود و مذاکره درباره مسائل هسته‌ای را به تیم مذاکره کننده ایرانی دادند و به طور حتم مذاکره کنندگان ما نیز به این موضوع مهم توجه دارند.

وی با تأکید بر اینکه موشک‌ها و توان نظامی ایران قابل مذاکره نیست، افزود: همانطور که جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها اعلام کرده موضوع مذاکرات فقط در چارچوب مسائل هسته‌ای است و نه چیز دیگر.

معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه مذاکره کنندگان ایرانی براساس مصلحت کشور، انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران و برابر آنچه که تصمیم گرفته شده صادقانه عمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: انرژی هسته‌ای حق مسلم همه مردم کشور ما است.

سردار آسودی با اشاره به اینکه در مذاکرات هسته‌ای هیئت مذاکره ‌کننده ایرانی با صداقت در این موضوع عمل می‌کنند، تصریح کرد:  آمریکایی‌ها قابل اعتماد نبوده و همیشه دوگانه و چندگانه حرف زده‌اند و پیوسته ثابت می‌کنند که نمی شود به آنان اعتماد کرد.

وی عنوان کرد: به هر حال اگر آمریکا در این مذاکرات شیطنت نکند، مسئولان ما در چارچوب تصمیماتی که در کشور گرفته شده و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت ملت بزرگ ایران درباره این موضوع بحث می‌کنند و کسی با این موضوع مشک');" onmouseout="tooltip.hide();" >موشک‌های ایران به‌هیچ‌عوان قابل‌مذاکره نیست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com