خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:24  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   21

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۳۴۴۹۶
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۳ ۱۰:۴۹
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۱۵۷۰۴
افشاي راز ۲ جنايت هولناک در مشهد؛ برخي مسائل اخلاقي علت قتل خواهرزن!


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

افشاي راز ۲ جنايت هولناک در مشهد؛ برخي مسائل اخلاقي علت قتل خواهرزن!

با صدور دستورات ويژه اي از سوي مقامات قضايي و تلاش کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي، راز ۲ جنايت هولناک در مشهد افشا شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

بررسی بسته سیاستی افزایش نقش تسهیلات در تامین مالی مسکن در بانک مرکزی

علی طیب نیا - وزیر امور افتصادی و دارایی - نیز طی روزهای اخیر درباره مسائل مطرح شده مبنی بر پوشش هزینه خرید مسکن تا سقف 50 درصد گفت: جزییات طرح افزایش تسهیلات مورد تصمیم‌گیری قرار نگرفته اما جزو برنامه‌های بانک مرکزی و بانک مسکن است به‌گونه‌ای که نقش بانک مسکن در تامین مالی مسکن با استفاده از ابزارهایی مانند سپرده‌گذاری افزایش یابد.

وزیر امور اقتصادی و دارای همچنین افزود: پیش از اجرای مسکن مهر نیز بانک مسکن عمده منابع لازم را از محل سپرده‌گذاری مردم تامین می‌کرد.

بر این اساس بنا به اعلام بانک مرکزی بانک مسکن اخیرا مجموعه پیشنهاداتی را در جهت افزایش سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن به بانک مرکزی ارایه داده که در کمیسیون اعتباری این بانک به تصویب رسیده است و در نوبت طرح در جلسه شورای پول و اعتبار قرار دارد.

این در حالی است که افزایش تسهیلات خرید به میزان ٣٠ و ٥٠ میلیون تومان نیز پیش تر مطرح شده بود و با توجه به اظهارات وزیر راه و شهرسازی باید دید که شورای پول و اعتبار با افزایش تسهیلات خرید مسکن به چه میزان موافقت می‌کند؟
');" onmouseout="tooltip.hide();" >تسهیلات خرید مسکن چقدر می‌شود؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com