خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 15:30  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۱۵۵۹۶
زمان دریافت خبر:  شنبه ۲۶ مرداد ۹۲ ۲۰:۲۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۶۰۰۵
علی دایی در کنار همسرش (عکس)


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

علی دایی در کنار همسرش (عکس)

علی دایی در کنار همسرش

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

شهید ستاری در تاریخ ۳۰ /۵/ ۱۳۲۷ در روستای ولی‌آباد از توابع شهرستان ورامین متولد شد. دوران طفولیت و تحصیلات ابتدایی را در‌‌ همان روستا و تحصیلات متوسطه را در روستای پوینَک از توابع باقرآباد ورامین به پایان رسانید.

مرحوم حاج حسن پدر شهید ستاری است. وی درس مکتب‌خانه‌ای خوانده و در کسوت درویشان درآمده است. او طبع شعر داشته و اشعاری را در مجلدی به نام «ماتمکده عشا‌‌ق» جمع‌آوری کرده است. حاج حسن بعد‌ها به واسطه خدمات بزرگی که به اهالی روستا نمود، از معتمدین محل شهرت یافته است. با این حال او یک زندگی فقیرانه‌ای داشته، به طوری که وقتی شهید ستاری در‌ ۹ سالگی پدر را از دست می‌دهد با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبه‌رو می‌شود. ایاب و ذهاب فاصله ۶ کیلومتری محل سکونت شهید ستاری تا پوینَک همه روزه در تابستان و زمستان با پای پیاده مانع از ادامه تحصیل او نشد و فقر اقتصادی امکان خرید حتی یک دوچرخه را از او گرفته بود. تحصیلات شهید ستاری در دوران دبیرستان به خاطر فاصله ۲۰کیلومتری محل سکونت تا محلی که به آن کارخانه قند می‌گفتند با مشقات بسیاری گذرانده است.

شهید ستاری در بخشی از خاطرات خود از خطر تهدید گرگ‌ها و از دست دادن ناخنهای پا‌هایش به دلیل سرمازدگی در برف در این مسیر ۲۰ کیلومتری سخن گفته ‌و هیچ یک از این موانع نتوانسته در عزم راسخ او بر ادامه تحصیل خللی وارد کند.

وی افزود: به محض پایان این پروژه، تدابیر امنیتی در گذرگاه‌ها و مناطق مرزی دو چندان خواهد شد.

این مسئول ترکیه‌ای در ادامه گفت: اقدامات امنیتی نه تنها در این گذرگاه، بلکه در تمامی مناطق مرزی و گذرگاه‌ها اتخاذ خواهد شد و تمامی این مناطق به دوربین و سیم‌خاردار برای کنترل و نظارت مجهز می‌شوند.

روزنامه رادیکال در این خصوص نوشت: نیروهای مسئول عملیات ساخت این دیوار را آغاز کردند و این اقدام به منظور ممانعت از عملیات قاچاق در مرزهای دو کشور و حفظ امنیت مرزها و ممانعت از عبور سوری‌ها از مناطق مین‌گذاری شده میان دو کشور صورت می‌گیرد.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >ترکیه دیوار حائل در مرزهای سوریه می‌سازد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com