خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09102280800

امروز :   ساعت : 01:27  به وقت تهران  مصادف با : 27, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
نسخه موبایل


دسته خبر : سیاسی آرشیو خبر : news_787747738
تیتر خبر منبع انتشار

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰  صفحه آخر

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه، با واردات خودرو مخالف نیستم گفت: تنها راه نجات صنعت کشور به ویژه خودرو، تولید است و باید از تولید در همه عرصه ها حمایت کرد.

به گزارش ایرنا، هاشم یکه زارع روز چهارشنبه در آئین افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در شهر اصفهان تصریح کرد: کسانی که باور دارند خط مونتاژ باید در شهرهای مختلف کشور راه اندازی شود، بدانند که با این کار هم آن شهر با مشکل مواجه و هم صنعت خودرو را با چالش مواجه می کنند، زیرا باید به سمت ایجاد و تقویت زیرساخت ها حرکت کرد.

وی، سپس با اشاره به برنامه های آتی گروه صنعتی ایران خودرو گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، از سال آینده هر سال دو محصول جدید تولید و به بازار عرضه می شود.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو سپس از آغاز پیش فروش خودروی دنا از اواخر بهمن ماه سال جاری خبر داد و افزود: طی سال آینده ضمن تولید دو محصول جدید، محصولات قبلی این گروه صنعتی که تولید آنها متوقف شده بود، مجددا تولید آنها آغاز خواهد شد.

وی در خصوص خدمات پس از فروش این گروه صنعتی نیز گفت: در این موضوع باید به هر شکل رضایت مشتری را جلب کنیم که بر این اساس طرحی در ایران خودرو در حال پیاده سازی است که طی 15 روز آینده جزئیات آن اعلام می شود.

وی افزود: بر اساس این طرح که به عنوان طرح پشتیبان مشتری مطرح است، یک نفر تا یک سال پس از فروش هر خودرو مسئول و پشتیبان آن خواهد بود تا مسائل و مشکلات آن مشتری پی گیری و رفع شود.

یکه زارع، همچنین خودرو را لکومتیو و پیشتاز صنایع کشور برشمرد و اظهار داشت: با رشد صنعت خودرو سایر صنایع رشد و توسعه خواهند یافت، به گون');" onmouseout="tooltip.hide();" > تنها راه نجات صنعت خودرو تولید است