خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09102280800

امروز :   ساعت : 15:23  به وقت تهران  مصادف با : 24, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
نسخه موبایل


دسته خبر : سیاسی آرشیو خبر : news_787747738
تیتر خبر منبع انتشار

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰  صفحه آخر

آخرین اخبار به صورت تصادفی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت:‌ از رسانه‌ها خواهش می‌کنم با افرادی که مصاحبه‌های تند و حاشیه‌ای می‌کنند، صحبت نکنند.

به گزارش فارس، مهدی مهدوی‌کیا در همایش شاهین اخلاق، گفت:‌ متاسفانه لیگ فوتبال ما حرفه‌ای نیست از هزینه میلیاردی که در فوتبال می‌شود، بخشی را به فوتبال پایه اختصاص نمی‌دهیم، در صورتی که اخلاق و اصول اولیه باید در بخش پایه آموزش داده شود، در بخش پایه مربیان زیادی حضور دارند که عاشق کار خود هستند، اما می‌گویند چون بودجه نیست نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی افزود: وقتی مربیان اخلاق‌مدار به کار گرفته نشوند، بازیکنانی که رشد پیدا می‌کنند، فرهنگ لازم را ندارند. استعدادهای زیادی وجود دارد که می‌گویند ما به خاطر کمبود منابع مالی نتوانستیم وارد باشگاه شویم، آن وقت افرادی که استعداد لازم را نداشتند، به مراحل بالای فوتبال می‌رسند.

مهدوی‌کیا در ادامه اظهار داشت: متاسفانه ما برنامه‌هایی ساختیم که به مسائل منفی فوتبال می‌پردازند، ما به زیبایی‌ها نمی‌پردازیم، امیدوارم دیدگاه کلی مردم نیز از حاشیه فاصله بگیرد. بیشتر از متن به حاشیه پرداختیم، مربیان ما در کنفرانس‌های مطبوعاتی به جای پرداختن به مسائل فنی به مسائل حاشیه پرداختند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه یادآور شد: گلایه‌ای از اصحاب رسانه دارم،‌خواهش می‌کنم با افرادی که مصاحبه تند می‌کنند و به مسائل حاشیه می‌پردازند، صحبت نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جای خالی شاهین را در فوتبال ایران می‌بینیم، باید کاری کنیم که این باشگاه فعالیتش را دوباره شروع کند. در گذشته جوان‌ها به عشق فوتبال وارد عرصه ورزش می‌شدند اما اکنون به خاطر پو');" onmouseout="tooltip.hide();" > مهدوی‌کیا: اکنون به‌خاطر پول فوتبالیست می‌شوند