ghods

۴۵ هزار نفر در کارخانجات قدس مشغول به کار هستند

buy Pregabalin 300 mg uk قدس- فرماندار قدس گفت: نزدیک به ۴۰ تا ۴۵ هزار نفر در کارخانجات شهرستان قدس مشغول به کار هستند.
سید مهدی محمدی، در گفتگو باخبرنگار مهر با اشاره به موارد مطرح شده در دومین جلسه شورای اداری شهرستان قدس در سال ۹۶ اظهار داشت: طرح هایی برای برطرف کردن مشکلات شهرک های صنعتی خبرداد.
وی افزود: درجلسه شورای اداری شهرستان قدس که بعد از وقفه یک ماهه به دلیل انتخابات ریاست جمهوری و ماه رمضان برگزارشد و طبق فرمایشات رهبر معظم در رابطه با سال اقتصاد مقاومتی و تولید واشغال تعدادی از افراد ادارات صنعت ومعدن وتجارت گرد آمدند تا موانع تولید را توسط کار گروه های اختصاصی حل کنند.
سید مهدی محمدی طی این جلسه اظهار داشت: شهرستان قدس یکی از شهرستان های صنعتی و معدنی محسوب می شود و طرحی برای استقلال شهرک های صنعتی که مصوب دولت قبل و کارشناسی نشده بودند، طی جلسات متعدد تصویب شد و در دست اجرا قرار گرفت.
فرماندار قدس مطرح کرد: عمده مشکلات این شهرک های صنعتی حل شده و برخی دیگر به کمک کارگروه های زیربنایی مربوطه در آینده نزدیک حل خواهند شد.
وی در خصوص برخی آمارهای ایجاد ۴۶ هزار شغل در شهرک های صنعتی شهرستان قدس، گفت: این آمارها به مراجع بالادستی گزارش داده شده است و آمار دقیق که بنده اطلاع داریم، اشتغال نزدیک به ۴۰ تا ۴۵ هزار نفر در کارخانجات شهرستان قدس است، که امیدواریم با تصمیمات درست در آینده این آمار ارتقا داشته باشد.

حتما بخوانید  مشکلات جامعه برخاسته از استفاده نادرست از دانش است

منتشرشده توسط

مشکات

گروه ماهدیس وب از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *