کد خبر:188
پ
امام جمعه شهرکرد:

خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام شامگاه چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خانواده ها نقش مهمی در ترویج […]

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام شامگاه چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه دارند، اظهار داشت: عفاف وحجاب از بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.
وی عنوان کرد: باید خانواده ها در مسیر ترویج ارزش های اسلامی در خانواده حرکت کنند.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمن به دنبال کمرنگ شدن ارزش های اسلامی در جامعه است، گفت: باید در برابر تهاجم های فرهنگی دشمن ایستاد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه باید مجالس ترحیم با هزینه کم برگزار شود، بیان کرد: در مجالس ترحیم باید به مفاهیم و ارزش های اسلامی و قرآنی توجه شود.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: توسعه فرهنگ قرآن خوانی در مجالس ترحیم ضروری است.

حتما بخوانید  درخشش ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های والیبال کشور
منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید