hejab

خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند

where can i buy herbal Seroquel شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام شامگاه چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه دارند، اظهار داشت: عفاف وحجاب از بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.
وی عنوان کرد: باید خانواده ها در مسیر ترویج ارزش های اسلامی در خانواده حرکت کنند.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمن به دنبال کمرنگ شدن ارزش های اسلامی در جامعه است، گفت: باید در برابر تهاجم های فرهنگی دشمن ایستاد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه باید مجالس ترحیم با هزینه کم برگزار شود، بیان کرد: در مجالس ترحیم باید به مفاهیم و ارزش های اسلامی و قرآنی توجه شود.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: توسعه فرهنگ قرآن خوانی در مجالس ترحیم ضروری است.

حتما بخوانید  طرح «سفیران صبح» در ۶۰ مسجد خراسان جنوبی اجرایی می شود

منتشرشده توسط

مشکات

گروه ماهدیس وب از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *