بیل

بیل: برای لوکاکو آرزوی موفقیت کردم

http://oceanadesigns.net/quartzite/ گرت بیل که بعد از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد گفتگویی با روملو لوکاکو داشت، توضیح داده که به بازیکن تازه‎وارد منچستری‎ها چه گفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، بعد از دیدار دوستانه تیم‎های فوتبال منچستریونایتد و رئال مادرید گرت بیل و روملو لوکاکو گفتگویی با هم داشتند که از دید دوربین تلویزیونی پنهان نماند. این در حالی است که گرت بیل اخیرا به لیگ برتر انگلیس و منچستریونایتد نسبت داده شده و البته مورینیو مدعی شده که برنامه‎ای برای جذب او ندارد.

بیل در این باره گفته: من چیزی درباره این شایعات نشنیدم. درباره گفتگو با لوکاکو هم فقط برای او آرزوی خوشبختی کردم. چون او به تازگی به تیم جدیدش ملحق شده. برایش در فصل جدید آرزوی موفقیت کردم. تجربه بازی خوبی دارد و در لیگ برتر به خوبی کار کرده است. مطمئنم برای منچستر خرید خوبی خواهد بود.

بیل درباره تیم خودش هم گفته: ما به عنوان یک تیم هر فصل به دنبال پیشرفت هستیم و می‎خواهیم در تورنمنت‎ها برنده باشیم. این فصل هم همین‌طور است و انگیزه خوبی برای موفقیت داریم. همه تلاشمان را می‎کنیم که این فصل هم جام‎های زیادی ببریم.

حتما بخوانید  پانیونیوس با ملی پوشان ایرانی صعود کرد/ شجاعی پاس گل داد

منتشرشده توسط

مشکات

گروه ماهدیس وب از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *